Właściwe oswietlenie

W domu czy mieszkaniu dobór odpowiedniego źródła światła ma olbrzymie znaczenie, zwłaszcza dla osób dużo pracujących przed komputerem. Nasze oczy szybko się męczą, dlatego źródła światła nie powinny być tylko sztuczne.

Ważne jest, aby nasze biurko było blisko okna, czyli naturalnego źródła światła. Jest to jedna z podstawowych zasad feng-shui. W relaksie i efektywnej pracy pomaga natomiast obecność takich przedmiotów jak gongi czy dzwonki. Obecność gongów poprawia harmonię danego miejsca w domu, dlatego są idealne do umieszczenia w pokoju, który wybraliśmy na swoje miejsce do wypoczynku. Natomiast dzwonki posiadają energię delikatnie pobudzającą i stymulującą, co czyni je odpowiednimi dla pomieszczeń dedykowanych na domowe biuro. Oczywiście musimy pamiętać o źródle światła, które w obu tych pomieszczeniach powinno być naturalne. Dzięki temu gongi i dzwonki będą mogły właściwie wpływać na nas i nasz organizm. Przy sztucznym źródle światła nigdy nie uzyskamy takich efektów, dlatego odradza się umieszczania gongów czy dzwonków w piwnicach.

Dekoracja światłem stała się też nieodłącznym elementem przyjęć, bali i nie tylko. Dzięki niej można odmienić najprostsze sale weselne i nadać im romantycznego klimatu.

Zobacz też sale weselne w Hotelu Rodan.